Patikrinta ir Patikima

Sprendimų Parama

SortViz yra daugiatikslių erdvinių sprendimų paramos sistema, skirta sprendimų priėmėjams

SortViz programinė įranga

SortViz yra ESRI inc. ArcGIS Desktop plėtinys (angl. Add-in) sukurtas UAB "Demolit". SortViz yra interaktyvi, daugiatikslių sprendimų paramos programinė įranga skirta padėti naudotojui ar naudotojų grupei tiksliai ir objektyviai atlikti ekonomiškai naudingiausių alternatyvų vertinimą, greitai pateikti rezultatus žemėlapyje ir taip paspartinti sprendimų priėmimo procesą.

SortViz gali būti naudojama ieškant ekonomiškai naudingiausių sprendimų: privataus ir viešo administravimo, teisės, finansų ir investicijų, žmogiškųjų išteklių, tiekimo ir gamybos, pirkimų ir pardavimų, mokslinių tyrimų ir kitose srityse.

Pagrindinė SortViz paskirtis padėti surasti ekonomiškai naudingiausius sprendimus ir išspręsti problemas su kuriomis susiduria sprendimų priėmėjai nagrinėdami didelius kiekius kompleksinės informacijos. SortViz pagalba nustatoma sprendimų variantų (charakterizuojamų daugeliu atributų) prioritetų eilė (SAW it TOPSIS metodais), GIS aplinkoje. SortViz programa yra naudinga nustatant sprendimų prioritetų eilę (nuo geriausio iki blogiausio), vertinant visų galimų sprendimų variantų įvairias ir dažniausiai prieštaraujančias atributų charakteristikas.

Image

Naudojant SortViz SPS (Sprendimų Paramos Sistemą) GIS (Geografinės Informacinės Sistemos) aplinkoje, Jūsų organizacija gali greitai ir efektyviai vykdyti sprendimų priėmimą. Naudojant ekonometrinius metodus ir skirtingus kriterijų reikšmingumus vartotojai gali objektyviai pasirinkti geriausius sprendimus ir susieti juos su tikslia vietove žemėlapių programinės įrangos aplinkoje. Ši tampri SPS ir GIS sąsaja vieno mygtuko paspaudimu leis Jums gauti unikalias žinias, reikalingas greitam ir tiksliam sprendimų priėmimui.

Programinė įranga

SortViz 1.2 skirta ArcGIS Desktop 10.x programinė įranga

Demo duomenys

SortViz 1.2 skirta ArcGIS Desktop 10.x demonstraciniai duomenys

Naudotojo vadovas

SortViz 1.2 skirta ArcGIS Desktop 10.x dokumentacija

Kainininkas

Jokių papildomų paslėptų mokesčių

Asmeninė licencija

1490

 • Skirta fiziniams ir juridiniams asmenims
 • Komerciniam ir nekomerciniam naudojimui
 • Į kainą įeina 1 metų techninis palaikymas
 • Dalykinių konsultacijų įkainis 91 €/1 val.
 • 1 dienos mokymų kaina 763 €/asmeniui
 • Vienas kompiuteris kur įdiegtas ArcGIS Desktop
 • 1 metų techninio palaikymo kaina 745 €

Akademinė licencija

0

 • Skirta tik akademinėms įstaigoms
 • Komerciniam tik nekomerciniam naudojimui
 • Būtina įsigyti 1 metų techninį palaikymą
 • Dalykinių konsultacijų įkainis 63 €/1 val.
 • 1 dienos mokymų kaina 483 €/asmeniui
 • Visi kompiuteriai kur įdiegta ArcGIS Desktop
 • 1 metų techninio palaikymo kaina 7450 €

Įsigykite dabar

Susisiekite su mumis norėdami užsisakyti SortViz 1.2 ArcGIS 10.x programinės įrangos licencijas. Sumokėjus licencijos mokestį, susisieksime su jumis ir suteiksime pagalbą programinės įrangos registracijos metu.

Mokymai

Esame įgiję patirties teikdami praktinius mokymus klientams apie tai kaip priimti sprendimus naudojant turimus lentelinius ir erdvinius duomenis. Galime padėti rasti ekonomiškai naudingiausius sprendimus, geriausiai atitinkančius klientų tikslus.

Kilus klausimams, klauskite!

Dažniausiai užduodami klausimai

SortViz programinę įrangą galite atsisiųsti tiesiogiai iš šios svetainės, tačiau norėdami ja naudotis turite įsigyti licenciją. Patvirtinus mokėjimą, turite užregistruoti SortViz programinę įrangą, taip kaip aprašyta programinės įrangos naudotojo vadove. Taip pat galite susisiekti su mumis ir mes padėsime jums atlikti SortViz licencijavimo ir registracijos procesą.
Tokios problemos, kaip klaidų taisymai ir (arba) alternatyvių klaidų sprendimo būdų paieška įeina į techninę pagalbą. Techninė pagalba apima naujas programinės įrangos versijas ir programinės įrangos registraciją. Techninė pagalba neapima klausimų, susijusių su programinės įrangos naudojimu. Techninė pagalba neapima mokymų ir dalykinių konsultacijų.
Techninė pagalba be klaidų taisymo ir naujų versijų taip pat apima programinės įrangos registraciją 1 metams nuo licencijos įsigijimo. Techninės pagalbos teikimas, programinės įrangos registracija ir atnaujinimai galimi tik galiojančio techninio palaikymo laikotarpyje.
Akademinės licencijos suteikiamos tik akademinėms institucijoms. Akademinė licencija gali būti naudojama tik nekomerciniais tikslais ir yra prieinama tik dėstytojams, mokytojams, mokiniams, studentams ar treneriams. Įstaigos akademinį statusą patvirtinantis dokumentas gali būti mokymo įstaigos raštas, patvirtinantis, kad įstaiga yra akredituota (sertifikavimo įstaigos) formaliajam ir/ar neformaliajam švietimui/ugdymui. Akademinio statuso įrodymą prašome siųsti adresu info@demolit.lt
SortViz daugiau nei 10 metų naudoja daug skirtingų naudotojų (nuo individualia veikla užsiimančių iki ES institucijų) įvairiuose komerciniuose ir moksliniuose, mažuose (pvz. ekonomiškai naudingiausio nekilnojamo turto pasirinkimo) ir dideliuose (pvz. tarpkontinentinių investicinių projektų vertinimo) projektuose. Kad rezultatais galima tikėti įrodo ir keletas panaudos atvejų paskelbtų recenzuojamuose mokslo žurnaluose:

Afrikos strateginių koridorių reitingavimas

Strateginiai koridoriai Afrikoje ir svarbiausios žaliavos

ES valstybių narių reitingavimas pagal pragyvenimo išlaidas

Teritorinių skirtumų nustatymas ES miesto ir kaimo kontinuume

Naujos teritorinių skirtumų perspektyvos ES

Barjerų poveikio ekologiniam tinklui vertinimas

Miškų administracinių teritorijų reitingavimas

Susidūrimų su gyvūnais mažinimo priemonių planavimas

Žinduolių buveinių reitingavimas

Konsultacinės paslaugos apima dalykines konsultacijas, tokias kaip nagrinėjamų alternatyvių sprendimų apibūdinimas ir įvertinimas. Konsultacijos apima: įvesties duomenų struktūrizavimą, reitingavimo scenarijų apibrėžimą, reitingavimo scenarijų konvertavimą į tikslo funkcijas, kriterijų objektyvių ir subjektyvių reikšmingumų nustatymą, sprendimų reitingavimą ir interpretavimą. Mes naudojame trečiųjų šalių atvirus duomenis kartu su mūsų klientų pateiktais duomenimis. Į konsultavimo paslaugas neįeina programinės įrangos mokymai.
Mokymo paslaugos apima instrukcijas, kaip naudotis SortViz programine įranga. Mokymai padeda suprasti optimizavimo metodus ir jų vaidmenį erdvinių sprendimų palaikymo sistemose bei naudą, kurią jie suteikia sprendimų priėmėjams. Mokymai neapima standartinio ESRI inc. ArcGIS Dekstop mokymų. Detalus mokymo kurso (Darbas su daugiatikslių erdvinių sprendimų palaikymo sistema SortViz ArcGIS aplinkoje) aprašymas pateiktas mokymo kursų svetainėje anglų kalba.
Nurodytos yra tik nuotolinių mokymų ir konsultacijų paslaugų kainos. Į kainas neįskaičiuotos kelionės ir apgyvendinimo išlaidos, jei mokymo ir konsultavimo paslaugos organizuojamos ne internetu (in-situ).