APIE MUS

Mes specializuojamės daugiatikslių erdvinių sprendimų paramos sistemų kūrime ir taikyme. Pagrindinis mūsų tikslas yra padėti klientams efektyviai valdyti įmonės lygmens procesus ir sudaryti sąlygas geriausių ir erdviškai pagrįstų sprendimų priėmimui. Mūsų projektai ir paslaugos apima klientų palaikymą, konsultacijas ir mokymus ir padeda sustiprinti sprendimų priėmimo gebėjimus privačiame ir viešajame sektoriuose.

PASLAUGOS

Mes specializuojamės IT, GIS ir dataviz srityse bei teikiame technologijomis pagrįstas paslaugas. Mūsų konsultacijos pritaikytos, tačiau neapsiriboja vien tik verslo sprendimų parama. Mes taip pat teikiame konsultacijas ir mokymus naudojant įvairias IT priemones ir pripažintus sprendimų priėmimo paramos metodus.

Procesų analizė

Mūsų atliekama esamo proceso arba esamos būklės analizė yra procesų valdymo strategija, apibrėžianti ir įvertinanti egzistuojančius verslo procesus. Mūsų atliekama egzistuojančių verslo procesų analizė gali būti sutelkta į visą verslo organizaciją arba į vieną ar kelis tikslinius procesus organizaciniame vienete.

Sprendimų parama

Mes sukūrėme sprendimų paramos sistemą kuri naudojama padėti pasirinkti geriausius sprendimus ar net sprendimų ir veiksmų organizacijoje ar versle eigą. Mūsų sprendimų paramos proceso metu, renkama išsami informacija, kuri vėliau naudojama naudingiausio sprendimo priėmimui.

Erdvinė informacija

Erdvinė informacija yra duomenys turintys geografinį komponentą. Tai reiškia, kad mūsų duomenų rinkiniuose esančiuose įrašuose informacija yra susieta su vieta, pavyzdžiui, koordinačių, adreso ar pašto kodo pavidalu. Mūsų duomenų rinkiniuose erdviniai ir lentelių duomenys yra glaudžiai tarpusavyje integruoti.

Projektų valdymas

Mūsų projekto valdymas yra žinių, įgūdžių ir metodų taikymas sėkmingam darbui ir efektyviam išteklių naudojimui siekiant projekto ir organizacinių tikslų. Atsižvelgdami į sprendimų kūrimo strategiją, mes naudojame tradicines ir pagal poreikį pritaikytas projektų valdymo metodikas.

Turinio valdymas

Turinio valdymas paprastai apima skaitmeninio turinio gyvavimo ciklą nuo kūrimo iki nuolatinio saugojimo ar ištrynimo. Mūsų atveju turinio valdymas apima lentelinės ir erdvinės informacijos struktūrizavimo, informacijos rinkimo ir informacijos panaudojimo sprendimams priimti procesus.

Ataskaitos ir žemėlapiai

Mes naudojame savo geografinės informacijos sistemos modelį nuolatiniam alternatyvių sprendimų vertinimui bei ataskaitų ir žemėlapių rengimui. Mūsų verslo ar įmonės lygmens ataskaitos yra pritaikytos savalaikiam alternatyvių sprendimų vertinimo rezultatų teikimui sprendimų priemėjams.

VERSLO ANALIZĖ

  • Mes projektuojame verslo procesus bei vertiname alternatyvius verslo sprendimus

    Mes identifikuojame reikalavimus ir valdome atsekamumo procesus naudodami patikimus įrankius ir darniai integruotus metodus

    Spatial UML Sparx Systems SortViz

ĮMONĖS INFORMACIJA

Dėkojame, kad domitės mūsų įmone!

UAB Demolit

UAB "Demolit"

Ažušilės g. 22

LT-30127 Ignalina

Lietuva

GSM +370 613 25360

Tel +370 387 51308

Fax +370 387 51308

E.paštas info@demolit.lt

Banko sąskaitos numeris:

LT89 4010 0510 0363 7361

Luminor bank AS, Kodas 40100

BIC(SWIFT) AGBLLT2X

Įmonės kodas 302584069, PVM kodas LT100016873312

Duomenys saugomi ir tvarkomi Juridinių Asmenų Registre